Garanti, İptal ve İade Koşulları

Garanti İptal İade ve Değişim Koşulları 

1. Masc Holster koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Masc Holster garantisi altındadır. 

MASC SARACIYE AV VE GÜVENLIK MALZEMELERI SAN. DIS TIC. LTD. STI. Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

2. İptal İade ve Değişim Koşulları 

2.1 Değişim Koşulları 

14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte herhangi bir Masc Holster Mağazası'na giderek değiştirebilirsiniz. www.mascholster.com'dan satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri Masc Holster Mağazaları'nda yapılabilmektedir. 

Masc Holster mağazalarında değiştirmek istediğiniz ürünleri ayni bedelli ve/veya ayni bedel üzerindeki ürünler ile varsa fiyat farkı kasada tahsil edilerek değişim yapılmaktadır. İnternet sitesinden alınan ürünün ayni bedelin altında bir ürün ile değişim yapılamamaktadır, kasa noktasında ücret iadesi yapılamamaktadır. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir. 

Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir. 

2.2 İade Etme Koşulları 

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz. İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır. 

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satıla bilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (toka, kemer, kurdele vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur. 

İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde MNG Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti Masc Holster tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini Masc Holster karşılamamaktadır. 

Faturasız İade Kabul Edilmemektedir. 

 

2.2.1 İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü 


İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Masc Holster tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. 

2.3 İade Etme Koşulları 

Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. 

2.3.1 İptal Talebinde Ücret İadesi Prosedürü . 

Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. 

3. İade Adresi Bilgilendirme Esasları 

İade Bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır. 

İade Adresi: Masc Holster E-Ticaret Birimi:

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Firuzköy Bulvarı Zeynel iş Merkezi No 205/3  Avcılar / İstanbul 

Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 690 52 58 nolu Masc Holster Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 08:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. 

Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 690 52 58 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. 

Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.