Ayak Bilek Kılıfları

Göster:
Yüksek kaliteli İtalyan vejital deri, NEOPREN VE KUZU DERİSİ kombinasyonundan üretilen mamul SUR. mükemmel el işçiliği sayesinde silahınızla ve ayak bileğinizle tam bir uyum içindedir. Özel arpacık kanalı sayesinde şık görünüm ve hızlı çekiş olanağı sağlar,kılıfı ve silahınızı aşınmalara karş..
437,40 TL KDV Hariç: 437,40 TL
1 yorum yapılmış.
Yüksek kaliteli İtalyan vejital deriden mamul HALIKARNAS. Mükemmel el işçiliği sayesinde silahınızla ve ayak bileğinizle tam bir uyum içindedir. Özel arpacık kanalı sayesinde şık görünüm ve hızlı çekiş olanağı sağlar,kılıfı ve silahınızı aşınmalara karşı muhafaza eder. Sağlam dikişi ile uzu..
315,90 TL KDV Hariç: 315,90 TL
2 yorum yapılmış.
Yüksek kaliteli Elastik mamul ZEUGMA. Çok Kullanışlı ve hafif bir ayak bilek kılıfıdır. Hızlı çekiş için baş parmağa uyum sağlayan plastık polimer parça ilave edilmiştir. Bilek kısmına gelen bölüm,yumuşak özel malzemeden olup ayak bileğini kesinlikle rahatsız etmez. ..
132,30 TL KDV Hariç: 132,30 TL
Yüksek kaliteli Corduradan mamul HITIT. Çok hafif bir ayak bilek kılıfıdır. Bilek kısmına gelen bölüm,yumuşak özel malzemeden olup ayak bileğini kesinlikle rahatsız etmez. ..
137,70 TL KDV Hariç: 137,70 TL
Yüksek kaliteli İtalyan vejital ve süet deriden mamul MAGLORA, mükemmel işçiliği sayesinde silahınızla ve ayak bileğinizle tam bir uyum içindedir. Sağlam dikişi ile uzun yıllar formunu en üst seviyede korur. Bilek kısmına gelen bölüm,yumuşak özel malzeme ve süet deri ile takviye edilmiştir...
380,70 TL KDV Hariç: 380,70 TL