İtalyan Deri İç Kılıfları

Göster:
Yüksek kaliteli İtalyan süet deriden mamul AMAZON, Çelik kıskacı sayesinde Silahınıza hızlı çekiş olanağı sağlar, Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. DİKKAT!!! Silahınızı SAĞ EL ile çekiyorsanız, kılıfınız Sağ Cebinizde duracaktır. DİKKAT!!! Silahınızı ..
113,40 TL KDV Hariç: 113,40 TL
Yüksek kaliteli İtalyan deriden mamul PALA, Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. DİKKAT!!! Silahınızı SAĞ EL ile çekiyorsanız, kılıfınız Sağ Cebinizde duracaktır. DİKKAT!!! Silahınızı SOL EL ile çekiyorsanız, kılıfınız Sol Cebinizde duracaktır. ..
89,10 TL KDV Hariç: 89,10 TL
Yüksek kalıteli İtalyan Süet deriden mamul RIGEL, Kilit sistemi sayesinde silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. İç dış, sağ ve sol kılıf olarak kullanılabilir. Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. Not: ÜRÜNDE RENK DEĞİŞİKLİĞİ SADECE KEMER GEÇME PA..
140,40 TL KDV Hariç: 140,40 TL
2 yorum yapılmış.
Yüksek kalıteli İtalyan süet deriden mamul YAKUT, Şık görüntüsü ve plastik maşası ile,silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir.  Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. İç dış kılıf olarak kullanılabilir. 4.5-5 cm genişliğine kadar olan kemerler ile kull..
141,75 TL KDV Hariç: 141,75 TL
Yüksek kalıteli İtalyan Süet deriden mamul SIRIUS, Kilit sistemi sayesinde silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. İç dış, sağ ve sol kılıf olarak kullanılabilir. Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. Not: ÜRÜNDE RENK DEĞİŞİKLİĞİ SADECE KEMER GEÇME P..
137,70 TL KDV Hariç: 137,70 TL
Yüksek kalıteli İtalyan süet deriden mamul PIRI, Şık görüntüsü ve plastik maşası ile,silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. Namlu ağzı kapalıdır. Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. iç ve dış kılıf olarak kullanılabilir. 4.5-5 cm genişliğine kadar ol..
101,25 TL KDV Hariç: 101,25 TL
Yüksek kaliteli  İtalyan süet deriden mamul GRANİT, Çelik kıskacı sayesinde Silahınıza hızlı çekiş olanağı sağlar, silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. Plastik maşası ile iç ve dış kılıf olarak kullanılabilir. Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. ..
129,60 TL KDV Hariç: 129,60 TL
Yüksek kalıteli İtalyan süet deriden mamul BOZCA, Şık görüntüsü ve plastik maşası ile,silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. İç ve dış kılıf olarak kullanılabilir. 4.5-5 cm genişliğine kadar olan kemerler ile kullanı..
103,95 TL KDV Hariç: 103,95 TL
1 yorum yapılmış.
Yüksek kalıteli İtalyan vejital deriden mamul ANZER, Mükemmel el işçiliği sayesinde silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. Özel arpacık kanalı sayesinde şık görünüm ve hızlı çekiş olanağı sağlar. Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. 4.5-5 cm genişliğine..
336,15 TL KDV Hariç: 336,15 TL
2 yorum yapılmış.
Yüksek kalıteli İtalyan vejital deriden mamul PYTHON, Mükemmel el işçiliği sayesinde silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. Özel arpacık kanalı sayesinde şık görünüm ve hızlı çekiş olanağı sağlar.  Not: ÜRÜNDE RENK DEĞİŞİKLİĞİ SADECE KEMER GEÇME PARÇASINDA OLUP TABA VE SİYA..
336,15 TL KDV Hariç: 336,15 TL
Yüksek kaliteli İtalyan vejital deriden mamul LAL, Mükemmel el işçiliği sayesinde silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir, Açık üst kısmı ve özel arpacık kanalı sayesinde şık görünüm ve hızlı çekiş olanağı sağlar, kılıfı ve silahı aşınmalara karşı muhafaza eder. Plastik maşası sa..
112,05 TL KDV Hariç: 112,05 TL
Yüksek kaliteli İtalyan deriden mamul LAMİA, Şık görüntüsü ve plastik maşası ile,silahınızla ve vucudunuzla tam bir uyum içindedir. Kullanımı çok kolay olup kısa sürede takılıp çıkartılabilir. İç ve dış kılıf olarak kullanılabilir. 4.5-5 cm genişliğine kadar olan kemerler ile kullanılabil..
159,30 TL KDV Hariç: 159,30 TL